כמה עולה קעקוע ועל מה כדאי שתשים לב

גלה מקעקע

הזן את מיקומך ונציג עבורך את המקעקעים המוכשרים והמומלצים ביותר בסביבה.

חפש מקעקע

מחיר של קעקוע יכול להוות שיקול משמעותי בבחירה של הקעקוע הבא שלך. אמנם מחירי קעקועים נתונים לשיקולם הבלעדי של המקעקע או הסטודיו המבצע אותם, אך בדיוק בשביל הסיבה הזו חשוב להכיר את כל המרכיבים אשר יעזרו לך להבין ובעיקר להעריך כמה יעלה לך הקעקוע שתמיד רצית.
הבנה כי מחיר הקעקוע מורכב משיקולים רבים היא קריטית לביצוע בחירה במקעקע המתאים לך, כאשר באופן כללי ניתן לחלק אותה לשיקולי מחיר הנובעים מעיצוב הקעקוע עצמו ושיקולי מחיר הנוגעים לאיכות המקעקע או הסטודיו המבצע.

כאן נציג עבורך מחירים אמיתיים של קעקועים, אשר מתבססים על הידע והניסיון שצברו יחדיו עשרות מהמקעקעים המומלצים שבאתר.
החל ממחיר לקעקוע הקטן ביותר ועד למחיר קעקוע של שרוול המכסה את כל היד, אנחנו מציגים את כל מה שרצית לדעת על כמה עולה קעקוע וגם כמה דברים שאולי לא כל כך רצית לדעת, אך בכל זאת חשוב מאוד שתבין.
קעקוע טוב עלול לעלות לא מעט כסף. קעקוע רע יעלה הרבה יותר, בהתחייבות.
גלה את כל מה שחובה לדעת לפני שמקבלים הצעת מחיר לקעקוע ובצע את הבחירה הטובה ביותר עבורך.

אז

עבור אנשים רבים, השאלה כמה עולה הקעקוע שהם מדמיינים בראש יכולה להשפיע עליהם מאוד בבחירת המקעקע עבורם. חשוב להבין את הגורמים המשפיעים על המחיר לקעקוע שלך, שכן ב’כל המקרים’ תימצא פער היכול להגיע למאות אחוזים במחיר שיציגו לך מקעקעים שונים,ממש עבור ‘אותו הקעקוע’.

הוספנו עבורך את טווח המחירים של הקעקועים, כפי שמתמחרים אותם ‘מקעקעים אמיתיים שתשמח לפגוש’. כמובן שמחיר קעקוע יכול גם להיות שונה מהמחירים שנציג ואף להיות זול יותר, אך בחירה של מקעקע המציע את שירותיו בעבור מחיר נמוך משמעותית יכולה רק לרמז על המחיר הגבוה שתצטרך לשלם אחר כך (סמוך עלינו).

מקעקעים רבים מעריכים את הזמן שיקח עבורם לביצוע הקעקוע ועל פיו מחשבים את המחיר הסופי שיציגו ללקוח. גודל הקעקוע ומידת המורכבות שלו, בחישוב עם יכולותיו המקצועיות של המקעקע, הם אלה שיקבעו את המחיר הסופי לקעקוע שתקבל מהם.

מחיר קעקוע קטן

באופן כללי, מחיר קעקוע קטן נע בין 200 ₪ לקעקוע הפשוט ביותר ויכול להגיע עד ל1000 ₪. כמובן שחשוב להבין כי הפופואלריות וכמות העבודה של המקעקע או הסטודיו הן אלו היכולות להשפיע באופן משמעותי על הצעת המחיר שתקבל.
קעקוע קטן ניתן לקרוא לקעקוע הקטן מ5 על 5 ס”מ.

דוגמא נוספת לשינוי במחיר הקעקוע ניתן לראות בקעקועים קטנים בצבע יחיד (שחור או אפור) שמחירם ינוע בין 200 ₪ ל600 ש”ח, לעומת קעקועים צבעוניים אשר תמיד יהיו יקרים יותר ובדרך כלל ינועו בין 400 ₪ ל1000 ₪ עבור קעקוע קטן.

מחיר קעקוע שרוול

כמה עולה קעקוע שרוול היא שאלה שאנו נתקלים בה לא מעט. ‘קעקועים בסגנון שרוול’ הם מהפופולאריים ביותר שיש, מהסיבה שהם מאפשרים לבצע קעקועים יפים במיוחד, בעלי פרטים ואלמנטים רבים, הנראים בצורה מדהימה על פיסת השטח הגדולה בגוף. (ביד?)

ניתן להגיד בביטחון שקעקועי שרוול אינם זולים בכלל, כך שגם אם ברצונך לבצע “רק” חצי שרוול – התכונן לשלם כמות יפה של כסף. גם במקרה הזה מחיר הקעקוע יכול להשתנות בצורה קיצונית בין המקעקעים השונים, כאשר טווח המחירים נע בין 1200 ₪ לחצי שרוול ויכול להגיע ל5000 ₪ (ואף יותר) עבור קעקוע שרוול מלא בעל פרטים רבים.

ממה המחיר של הקעקוע?


כפי שהצגנו קודם, קיימים מספר מרכיבים אשר יחדיו יוצרים את המחיר הסופי של הקעקוע.
במקומות שונים בעולם ובעיקר בארה”ב, מחיר הקעקוע נקבע על פי זמן העבודה בפועל של המקעקע על הלקוח. צורת תמחור זו הייתה מקובלת מאוד במשך שנים רבות ואף ניתן לראות מספר מצומצם של מקעקעים בישראל אשר עדיין מתמחרים כך את שירותם.

בישראל כמו בישראל, אף אחד לא אוהב לצאת פראייר והמנטליות הישראלית היא זו שהפכה את מחיר הקעקוע למחיר קבוע וסופי. בדרך הזאת, בה הלקוח מקבל הצעת מחיר סופית עבור הקעקוע שבחר יחד עם המקעקע – אין הפתעות במחיר.

חשוב שתבין כי מחיר הקעקוע נקבע ברובו על בסיס משך הזמן שיקח למקעקע להשלים את הקעקוע בשלמותו. ברוב המקרים המקעקע יספר לך את משך הזמן שהוא מעריך לביצוע הקעקוע, אך זו ללא ספק שאלה שחשוב מאוד לשאול כחלק מ’השאלות החשובות שחשוב לשאול מקעקע’. בצורה הזאת תוכל לחשב את המחיר אותו גובה המקעקע עבור שעת עבודה אחת, כאשר המחיר ישתנה באופן משמעותי בהתאם לניסיון והמקצועיות של המקעקע. שעת עבודה של מקעקע מתחיל בעל ותק של פחות מ3 שנים תעלה בין 200 ₪ ל400 ₪. לעומת זאת, שעת עבודה של מקעקע ותיק המוכר בתחום הקעקועים יכולה לנוע בין 500 ₪ ל800 ₪.

כעת נבין את המרכיבים העיקריים המשפיעים על מחיר הקעקוע שאתה חייב לדעת.

ניסיון המקעקע

אם חשבת לקפוץ לסטודיו הקרוב לביתך ולקבוע תור אצל אילו מהמקעקעים הזמינים הקיימים שם, כדאי שתדע שקיים הבדל עצום בתוצאה הסופית שתקבל אצל כל אחד ואחד מהם. חשוב להבין שאותו קעקוע שתבחר יתומחר באופן שונה אצל כל אחד מהמקעקעים, גם אם מדובר במקעקעים אשר עובדים באותו הסטודיו.
התעריף השונה אותו גובים המקעקעים מתבסס בעיקרו על כמות הניסיון שצבר כל אחד מהם. ניתן לראות זאת בצורה הבולטת ביותר בתעריף השונה המוצג בכל סטודיו מומלץ לקעקועים אשר בקלות יכול לרמז על כמות הניסיון של כל אחד מהמקעקעים בו. אז נכון, חלק מאותם מקעקעים עובדים בצורה שונה ומכסים כל אחד את סגנון הקעקועים שלו, אבל גם הם יתמחרו על שירותם על בסיס הניסיון שצברו.

זהו רק חלק קטן מהמרכיבים המשפיעים על המחיר לקעקוע שלך, אך בהחלט חשוב לזכור כי לבחירת המקעקע על סמך הניסיון שלו יש ערך עצום לצורך השגת התוצאה המיטבית של הקעקוע ואין להקל לגביו את הדעת.
הקעקועים הטובים ביותר לעולם לא יהיו זולים. כשאנו מדברים על הטובים ביותר אנו מדברים על הקעקועים שיספקו אותך בצורה מלאה ויבטיחו להחזיק על העור למשך שנים רבות וארוכות.עיצוב ומורכבות הקעקוע

מורכבות הקעקוע נקבעת על ידי מספר גורמים בהם עיצוב, מספר הצבעים בקעקוע, הגודל שלו והמיקום, ביחד עם הכלים הדרושים לעבודה. קיים היגיון בעובדה שמחיר קעקוע הקיים בקטלוג הסטודיו יהיה זול יותר מקעקוע בהתאמה אישית, שכן המקעקע כבר מכיר את העיצוב, יודע כמה זמן יקח לבצע את הקעקוע ואף יודע כמה דיו הוא ידרוש ממנו.

קעקועים מורכבים הם כאלה המכילים פרטים רבים הדורשים יכולת מקצועית גבוהה. ‘קעקועים של משפטים’ יעלו באופן משמעותי פחות מקעקועים הנחשבים לבעלי מורכבות גבוהה יותר כמו ‘קעקועים בסגנון פורטרט’.

חלק מהאנשים רוצים קעקוע שיהיה ייחודי להם וידרוש מהמקעקע לחשוב ביחד איתם על העיצוב הנכון עבורם. גם משך זמן זה, אותו המקעקע משקיע בבחינה של הפרטים הקטנים ביותר בקעקוע, תבוא לידי ביטוי במחיר הסופי של הקעקוע.

כמות הצבעים בקעקוע

לכמות הצבעים שתבחר בקעקוע שלך יש השפעה גדולה על מחיר הקעקוע. קעקועים בעלי צבע יחיד של שחור או לבן יעלו באופן משמעותי פחות מקעקועים בעלי מספר צבעים.
השינוי במחיר נובע מעלות הדיו אשר יקר יותר עבור דיו צבעוני, בתוספת הזמן הנוסף שיקח למקעקע למלא בצבע את הקעקוע.
קעקוע צבעוני יוסיף קושי רב למקעקע גם בעת בחירת הצבעים הנכונים לקעקוע, שכן בחירה לא נכונה בצבעים יכולה להוביל גם היא לתוצאות לא רצויות.

הקעקוע

קעקועים קטנים מאוד בגודל של כדור גולה(?) לא אמורים לעלות יותר מ250 ₪, גם אם מדובר בסטודיו מוכר ומומלץ לקעקועים. עקב גודלם הקטן, לא קיימת יכולת מקצועית היכולה לבוא לידי ביטוי בכמות שטח כה קטנה ובנוסף לא נדרשת כמות רבה של דיו.
לעומת זאת, אם אתה חושב על קעקוע שיכסה עבורך את כל הגב, כדאי שתדע שזה עלול לעלות לא מעט כסף ויכול להגיע גם למחיר של עשרות אלפי שקלים (כן, עשרות אלפי).

לא רק שכמות הדיו היא רבה יותר כשמדובר על קעקועים גדולים, אלא גם משך הזמן הארוך שיקח לבצע את הקעקוע מתחילתו ועד סופו. קעקועים יכולים לקחת שעות ארוכות עד לסיומם ודורשים מהמקעקע יכולת ריכוז מקסימלית לאורך כל התהליך. אין ספק שאותה יכולת ריכוז תשוכלל במחיר הקעקוע שיעלה בהתאם לגודלו.

מיקום הקעקוע על הגוף

אתה בטח חושב שקעקוע קטן על הקרסול אמור להיות זול בגלל הגודל הקטן שלו נכון? טוב, אז לעשות קעקוע על הקרסול היא פעולה לא פשוטה בכלל, גם עבור מי שחפץ בכך וגם עבור המקעקע. האזור דורש יכולת מקצועית ברמה מאוד גבוהה שכן גם קיים קושי בביצוע קווים ישרים וגם על המקעקע להיות רגיש לכל תזוזה שעלולה לבוא מצד הלקוח.

האזורים בגוף אשר יהיו יקרים יותר לביצוע קעקוע הם האזורים המכילים מעט שומן ועצמות בולטות יותר, או אזורים שקשה להגיע אליהם.
ה’אזורים הכואבים ביותר לביצוע קעקוע’ יהיו גם יקרים יותר מהאזורים הפחות כואבים, שכן על המקעקע להיות רגיש לכל תנועה לא במקום מצד הלקוח אשר יכולה להשפיע בקלות על התוצאה הסופית של הקעקוע.

מיקום המקעקע או הסטודיו

הבחירה אם לגשת לסטודיו לקעקועים מומלץ במרכז תל אביב או דווקא למקעקע עצמאי הגר בפריפריה יכולה ליצור הבדלים של מאות אחוזים במחיר אותו ידרשו עבור קעקוע.
קעקוע המתבצע בסטודיו מוכר בלב תל אביב תמיד יעלה יותר מקעקוע המתבצע אצל מקעקע עצמאי בדירתו. אותו הבדל במחיר נובע כמובן מעלויות רבות אשר מתווספות לבעלי סטודיו לקעקועים וחייבות לבוא לידי ביטוי במחיר הקעקוע.

סטודיו לקעקועים מוכר השוכן במרכז העיר יוביל בדרך כלל לתוצאות טובות ומספקות.
יחד עם זאת, קיימים בישראל עשרות מקעקעים מוכשרים אשר משיקולים שונים אינם שוכרים סטודיו במרכז העיר שלהם. הם יכולים לעבוד בסטודיו קטן הנמצא בפאתי העיר או אפילו מדירתם השכורה.
מיקום המקעקע ישפיע בצורה ניכרת על מחיר הקעקוע ואנו בהחלט חושבים שהוא יכול גם לרמז על איכות המקעקע ויכולותיו המקצועיות, אך אסור להסתמך רק עליו.

טאטומי מוכיחה שמקעקעים תותחים יכולים להימצא בכל מקום, גם מחוץ לתל אביב(קריצה).
אנו ממליצים לך לגלות את כל המקעקעים המוכשרים והמומלצים באזורך כבר עכשיו ובטווח המחירים הנוח לך! תן בדיקה כאן בקלות, חסכנו לך את הפקקים (קריצה).

ציוד מקצועי

אם כבר יצא לך לדרוך בסטודיו אחד או שניים, וודאי כבר שמת לב שקיימים הבדלים עצומים בין סטודיו לסטודיו, אשר ניתן לראותם בבירור מניקיון חדר ההמתנה ועד לציוד החדיש שבחדר העבודה של הסטודיו. אל דאגה גם לאלה שעוד לא נכנסו לשום סטודיו, כולנו היינו שם.

חשוב לדעת שקיימות ‘מכונות קעקועים משוכללות’ ביותר וניתן להבחין בהן בצורה מאוד ברורה. גם קופסאות הדיו של המקעקע יכולות להעיד על טיבו, כאשר המקעקעים המקצועיים ביותר אוהבים להשוויץ גם בכמות הדיו שיש ברשותם. כיסא או מיטת הטיפולים צריכים להיות נקיים גם הם ויכולים לעזור בבחירת מקעקע רציני שיודע מה הוא עושה.

חוסכים באמצעים

הבחירה במקעקע הנכון עבורך היא החשובה ביותר בתהליך כה מורכב כמו זה של ביצוע קעקוע חדש. בחירה לא נכונה במקעקע עלולה להוביל לתוצאות הרסניות הכוללות שלל זיהומים וגירויים לא נחוצים של העור, בנוסף לקעקוע שפשוט לא נראה טוב.

המחיר של הקעקוע אמנם לא יכול להבטיח ב100% את תוצאתו הסופית, אך הוא ללא ספק יכול להעיד על איכות המקעקע שעומד מולך.

נוספים שכדאי לקרוא

TattooMe

קעקועים

מקעקעים מומלצים

הכוכבים שלנו

מקעקעים על פי מיקום

סטודיו לקעקועים

סקיצה לקעקוע

יצירת קשר

הצוות שלנו זמין לענות לך על כל השאלות בנושא קעקועים.
צור איתנו קשר בקלות כבר עכשיו.

הנחות ועדכונים

הזן את כתובת המייל שלך ואנו ניידע אותך לגבי מבצעים שווים וחדשות מעניינות באתר

כל הזכויות שמורות © 2019 TattooMe
X

Send this to a friend